Jäär

Sind hirmutab surm ja sa ei saa seda peast ära. Sa kujutad alati halvimat ette ja kardad alateadlikult, et sinuga juhtub midagi. Sa ei karda seda tegelikult nii hirmsasti, vaid sind huvitab, kuidas inimesed teise ilma lähevad.

Sõnn

Sul on imelikud sundmõtted peas, mis muudavad sind obsessiivseks. Sa võid uurida tundide kaupa kellegi kohta infot ja sinu eest ei jää mitte miski saladuseks. Sa tead alati, mis toimub teiste inimeste elus.

Kaksikud

Sina tuled igast olukorrast välja võitjana, sest tunned hästi valetamise peent kunsti. Sinna hulka käivad nii väikesed hädavaled kui suured valed. Kui sa oled otsustanud saladuse enese teada jätta, siis ei saa mitte keegi sinult midagi teada.

Vähk

Sind vaevab kartus üksinduse ees, sellepärast kiindud sa liiga palju igasse inimesse, kellega sa kohtud. Sa muutud iseendalegi aru andmata liiga pealetükkivaks, sa tahad kõike teha oma kaaslasega ja veeta iga viimastki hetke temaga koos. Sind on raske petta, sest üldiselt avastad sa kõik ruttu.

Lõvi

Sul on suur kujutlusvõime, loomulikult pole sellel midagi tegemist foobiaga. Ainult et see viis, kuidas sa oma kujutlusvõimet kasutada, on natuke kummaline. Sa võid endale näiteks ette kujutada omaenda matuseid, näha isegi inimesi, kes su matustele tulevad.

Neitsi

Sinu elus on fantaasial suur roll. Sa armastad intiimsust ja endale ette kujutada vahekordi erinevate inimestega erinevates paikades. Sind erutavad kõige kummalisemad asjad.

Kaalud

Sinu kohta leidub palju liiga palju infot internetis, piisab kui teha otsinguid sinu kohta Youtubes, Instagramis ja Facebookis ja ilmselt saab sinu kohta kõik teada. Vaata see info üle, kas sa ikka tahad, et su elu kõigile näha on?

Skorpion

Sul on mõnikord imelikud mõtted ja ettekujutlused. Sa kujutad endale ette asju, mida sa loomulikult kunagi ei tee, aga ikkagi juurdled, kuidas surm teinekord nii kergesti tulla võib.

Ambur

Sul on tihti raske oma emotsioone välja näidata ja isegi neid tunda. Sul on raske mõnikord aru saada, miks teised inimesed nii tundlikud on.

Kaljukits

Sa jumaldad omaenda tarkust, sa nuputad ise endale ülesandeid välja, mis aitavad vaimu ergutada ja lahendad siis neid.

Veevalaja

Sina mõtled alati ette, mida sa kellegi matustel öelda võiksid. Mitte et see keegi just haige oleks või midagi sellist, aga sa tahad alati igaks elujuhtumiks valmis olla. See on väikene harjutus, et vaimu erksana hoida.

Kalad

Sul on meeletu kujutlusvõime. Sa lood endale igasuguseid filme peas, kus su töökoht õhku lendab või naabermajas tulekahju puhkeb. Sina ise oled nendes filmides kangelane, kes kogu maailma päästab.

Allikas: Kodused Lood