1. Sa ei ole suhtes olles vähem üksik

Sa võid küll igatseda tunnet, mis suhtes olles tekib, mistõttu oled valmis leppima ükskõik, kellega, aga üksinda olemine on nii palju parem, kui vale inimesega olemine. Kui oled koos kellegagi, kes su kõrvale ei sobi, tunned end lõpuks veelgi üksikumana, ka siis, kui olete samas ruumis, samas voodis ja samade linade vahel. Üksindus ei kao maagiliselt lihtsalt seetõttu, et su suhtestaatus ei ole "vallaline".

2. Sa ei taha murda kellegi südant lihtsalt selleks, et enda oma terveks ravida

Isegi, kui "ülesaamissuhe" on sinu enda jaoks suurepärane vaheldus, mõtle enne, kas see, mida sa teisele inimesele teed, on ikka õige. Kui ta on sinust väga huvitatud ja eeldab, et sa tunned sama, murrad lõpuks ta südame. Sa põhjustad samasuguse hävingu, millest ennast hetkel terveks ravida püüad.

3. Kellegagi voodisse ronimine ei aita sul eksi unustada

Kui igatsed teda jätkuvalt, hakkad oma eksi selle uuega võrdlema. Su keha võib küll olla kellegi uuega, aga su süda on jätkuvalt minevikus. Nii väga kui sa ka ei sooviks edasi liikuda, ei ole võimalik murtud südant kiirustades ravida. Sa vajad aega ja vahel pead lihtsalt need tunded ära tundma.

4. Parim kättemaks on see, kui oled temata õnnelik

Sulle võib küll tunduda, et ülesaamissuhe on parim viis, kuidas näidata eksile, millest ta ilma jäi, aga sa ei peaks seejuures ennast kurvastama. Kui tahad talle kätte maksta, ära sunni teda vaatama sind uue kallimaga. Las ta näeb hoopis, et liigud temata edasi ja elad oma elu täiel rinnal. Las ta näeb, kuidas sul läheb karjäärialaselt hästi, su sõprussuhted õitsevad ja su elu on üldse temata parem. Sa ei vaja uut partnerit, et teda armukadedaks muuta.

5. Sul on tegelikult võimalik edasi liikuda

Ülesaamissuhe ei pruugi küll olla su unistuste suhe, aga see võib olla hea meeldetuletus, et maailmas on ka teisi inimesi, kes sinust huvitatud on. Lisaks on see hea meeldetuletus, et sul on võimalik uuesti armuda. Sa võid hakata taas kohtingutel käima. Sa saad kellegi teisega suudelda. Sa võid flirtida. Sul võib olla lõbus. Eksist lahkuminek ei olnud su armuelu lõpp, vaid hoopis algus.

6. Ära tunne end halvasti nende asjade pärast, mis aitavad sul end paremini tunda

Kui sa kellelegi haiget ei tee, võid magada, kellega tahad. Sa ei pruugi oma eksi selle kuti pärast unustada, aga see aitab sul mõnda aega end paremini tunda. Kui see on miski, mida sa vajad, ära tunne end sellepärast halvasti. Ära tunne piinlikkust. Sa oled nüüd vallaline. Sa võid teha oma kehaga, mida sa tahad.