Kui sa aga oled otsustanud teha midagi oma tervise ja välimuse jaoks, siis koos harjutuste tegemisega too ka väikesed muutused sisse oma toitumisharjumustes, maga piisavalt, joo palju vett, söö tervislikku toitu ja tegele spordiga. Kõige olulisem ongi füüsiline aktiivsus, mis aitab rasva põletada ja keha vormida. Väga tõhus on kardiotreening koos spetsiaalselt väljavalitud harjutustega, mis tugevdavad nii kõhu- kui seljalihaseid ja tagavad sulle korrapärasel treenimisel lameda kõhu.

1. harjutus

Algasend: külje peal, jalad on välja sirutatud. Toetudes käsivarrele, mis jääb täpselt õla alla, kergita keha maast lahti, nii et moodustuks diagonaal. Pingutades kõhulihaseid, siruta teine käsi välja, ja tehes kaare, too kõhu alt läbi. Korda 10 korda mõlemale küljele.

2. harjutus

Algasend: lama selili, käed vabalt kõrval. Peopesad vastu maad. Tõsta jalad üles ja soorita jalgade pöördeid ühele ja teisele poole, jälgides, et jalad oleksid põlvest sirged. Korda 20 korda.

3. harjutus

Käed õlgade laiuselt küünarvartel, keha peab olema sirge ja jalad toetuvad varvastele. Liigu küünarnukkidele toetudes edasi, jalad libisevad järgi. Tee 36 sammu.

4. harjutus

Ilmselt on see kõige keerulisem harjutus. Algasend: toenglamang, toetu sirgetele käsivartele, selg sirge. Too üks jalg diagonaalselt keha alt vastaspoole hoogsas rütmis. Tee 15 hüpet.

5. harjutus

Lamades kõhuli ja pingutades kõhulihaseid, kergita samaaegselt ülakeha ja jalad maast lahti. Hoia 30 sekundit asendit.

Loe ülejäänud harjutuste kirjeldusi portaalist Kodused Lood.