1. Lepid laisa seksiga

Pärast rasket tööpäeva ei pruugi eriti viitsimist jaguda, et voodis midagi uut välja mõelda. Siis jäädaksegi ühe kindla ja alati töötava rutiini juurde, mis ajapikku surmigavaks ja tüütuks muutub. Puudub fantaasia, põnevus, originaalsus ja piiride katsetamine, mis seksist tõeliselt peadpööritava elamuse teevad.

2. Paanitsed, kui iha kaob

Iha tuleb ja läheb ning see pole tegelikult mingi põhjus närvitsemiseks. Mõnikord piisab ainult sellest, et rohkem seksida, et leek uuesti süttiks.

3. Unustad seksi, kui beebi sünnib

Lapsevanema elu on kordades stressirohkem ning pärast seda, kui oled oma vagiinast terve lapse välja pressinud, ei taha sa sinna allapoole arusaadavalt tükk aega kedagi lasta. Aga hea seks hoiab suhte värskena, suurendab teievahelist lähedust ja intiimsust ning aitab teil rasketest aegadest läbi murda.

4. Võtad seksi liiga tõsiselt

Seks ongi tähtis, aga see ei pea olema nii tõsine ettevõtmine, et igasugune lust ja lõbu sellest ära kaob. Kui sa ei naudi seksi ja see ei paku sulle lõbu, saab sellest järjekordne tüütu kohustus. ära pinguta üle, sa ei pea perfektne olema ja ära nõua täiuslikkust ka oma partnerilt. Seksi ainus eesmärk peaks olema rahulduse pakkumine ja saamine.

5. Unustad kliitori

Heteronaised on veendunud, et ainus õige orgasm peab tulema läbi peenise. Tegelikult on 97% naistest rohkem kui peenist vaja, näiteks kliitori või rinnanibude stimulatsiooni, suudlusi, hellitusi, massaaži… parim viis orgasmi saamist õppida on oma keha ise avastada ning leida üles see salanipp, kuidas ise suudad endale rahuldust pakkuda. Siis oskad seda ka partnerile õpetada.

6. Suhte parandamise asemel hakkad partnerit petma

30ndate eluaastate suhte puhul on tüüpiline, et seks ei rahulda, aga suhe on muidu korras ja toimib. Nii minnaksegi probleeme lahendama võõrasse voodisse. See on täiesti tobe lähenemine, mis ei lahenda küll ühtegi muret, vaid toob neid ainult juurde.

Ausus, siirad vestlused ja avameelsed kõnelused on need, mis su suhte päästavad, kui üldse miski. Neist võid saada nii võimsa kogemuse, et süttib uus kirg partneri vastu ja teie seksielu muutub hoobilt ägedamaks kui iial varem.

7. Kannatad seksi ajal valu

Valu võib tekkida pärast sünnitust või terviseprobleemide tõttu ning kaotab igasuguse seksiisu ja iha. Tulemusena väldid seksi nagu tuld. Sa ei pea valu kannatama ja tegelikult sa ei tohigi seda teha, sest see ei ole normaalne ja see ei peaks kindlasti niimoodi olema. Räägi arstiga ja leidke esiteks põhjus üles, seejärel saad hakata valu vaikselt välja juurima.

8. Jätad intiimsuse tagaplaanile

30ndates naistel on nii palju kohustusi, et seks jääb nimekirjas tihti viimaseks. Mida vähem seksi, seda vähem intiimsust, seda kaugemale te teineteisest sõuate ja lõpuks elategi koos nagu kaks sõpra või õde-venda. Seks annab energiat juurde ja kui olete korralikult mürgeldanud, on teil mõlemal pauerit, et ära teha ka kõige tüütumad ja ebameeldivamad ülesanded.

9. Ei masturbeeri

Seks kallimaga ja eneserahuldus on kaks täiesti erinevat maailma. Omaenda kehaga peaksid sa alati heas suhtes ja meeldivas kontaktis olema, et õpiksid ennast tundma. Eneserahuldus on teadveloleku kõrgeim vorm, mis annab sulle endale su keha, soovide ja vajaduste kohta väärtuslikku teavet.

10. Võrdled oma seksielu teistega

Inimesed räägivad seksist peamiselt siis, kui nad ise tunnevad sellest puudust või see ei rahulda neid. Või siis, kui midagi tõeliselt põrutavat juhtub. Tavaline ja igav argipäevaseks ei tule kunagi jutuks, mistõttu ongi võrdlusmaterjal tegelikult ebaadekvaatne. See, millist seksi ja kui palju teil vaja on, ei ütle teile keegi teine peale teie iseenda.

Allikas: Huffington Post