Tallinlane Toomas lahutas oma abielu 44aastaselt. Nad müüsid maha Tallinna kesklinna kodu ja Toomas üüris esialgu endale elamise, sest ta lihtsalt ei teadnud, kus ja kuidas edaspidi elada.

“Lahkuminek oli mulle väga valus. Eks mul olid ka aastate jooksul mõned armusuhted, aga mitte midagi püsivat. Viimased kaks aastat tegi naine oma kõrvalsuhtega mulle tõsiselt haiget. Mees oli temast peaaegu 10 aastat noorem, mingi turundusmees. Mina olen vana kooli insener, ma ei seedi selliseid lõhnastatud pede moodi tüüpe. Niisugust elu naisega polnud mõtet enam jätkata. Ütlesin talle kõik, mis ma temast ja tema peikast mõtlesin ja me mõlemad saime aru, ei ole enam mõtet lolli mängida ja perekonda teeselda.

Elasin oma väikses üürikorteris rahulikku ja igavat elu. Ainus rõõm oli tütar ja kohtumised temaga. Aga peale minu olid tal ju kool, trennid, sõbrad ja ema ja neile pidi ka aega jätkuma.

Ma püüdsin naistega suhteid luua nii internetis kui ka pubides, aga ega ma väga julgenud. Valus oli, kui sain aru, et ma ei paku talle huvi või kui keegi suhtlemise üldse lõpetas. Ma ei osanud enam arvata, keda nad otsivad. Ma olen oma arust täiesti normaalne mees nii mõistuse kui ka välimuse poolest. Ma ei paista ka vana välja.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: