"Kõige raskem ongi just neil noortel paaridel, kes on sündinud peale 1990 aastat. Nad on harjunud elama juba n-ö "vabas Eestis", kus algul läks see elu-olu kuidagi vaevaliselt, aga kuna kiiresti haarasid ohjad juba poliitikas ja majanduses ilma teinud tegelased, hakkas elu täistuuridel ikka seda liberaalset globaliseerumist omaks võtma.

Seega, ka kasvavad noored said uut kirgastumist, kõike võimaldavat ja lubavat elu jne. Oldi harjunud endile kõike lubama, enamasti võlgu võtma. Vastutusest polnud juttugi ja siis nüüd äkki, kui elu tõmbas suured pidurid peale, lähebki paljudel vanker kraavi.

Sama kehtib ka koduses elus ja suhetes partneriga. Vanemad inimesed, kes juba nõukogude aja karastuse läbi teinud, on palju vastupidavamad, nad on õppinud kõigest hoolimata toime tulema, ka partnerlussuhetes jääb domineerima sõprus!

Sõpra tuntakse hädas! Õige partner on ka ilma suure armastuseta selles olukorras eelkõige sõber ja abimees."

Lugeja, kuidas on praegune kriisiaeg Sinu suhtele mõjunud? Millised on suurimad väljakutsed? Millised positiivsemad üllatused?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!