Aja ta naerma

Vahet pole, on tal halb tuju tööasjade pärast või lihtsalt halb päev, kui sa oskad oma meest naerma ajada, on ta igavesti sinu. Huumor päästab alati päeva.

Lase ta endale lähedale

Nii vaimsel kui füüsilisel tasandil! Ole tema vastu aus ja emotsionaalselt avatud. Füüsilises mõttes võta tema vahelduseks diivanil endale kaissu või paku, et teed massaaži.

Mängi ta juustega

Kui mees just kiilakas ei ole, armastab ta seda, kui tõmbad vahepeal tal näppudega läbi juuste. Osade meeste meelest on see erutav, teiste jaoks lihtsalt mõnus.

Naerata peale suudlust

See teeb ta väga õnnelikuks, kui näeb, et peale temaga suudlemist on sul hea ja turvaline olla. Enamasti tuleb naeratus iseenesest, selle jaoks ei pea ekstra vaeva nägema.

Vaata teda vahepeal

Ka mehed tahavad tunda, et neid imetletakse ja et nad on tähelepanu keskpunktis. Paku seda oma kallimale ka muudel aegadel, mitte ainult siis, kui te kuskile välja lähete ja ta ennast üles lööb.

Usalda talle midagi, mida ta sinu kohta veel ei tea

Isegi kui te olete kaua koos olnud, on igas suhtes lahkamata teemasid. Kui avaldad talle midagi enda kohta, tekitab see temas veelgi rohkem usaldust sinu vastu.

Ära häbene oma kiikse

Osad naised keerutavad juuksesalke kui nad närvis on, teised puudutavad end mõnest kindlast kohast. Naised ise arvavad, et need väikesed kiiksud ajavad teisi närvi, aga paljud mehed armastavad neid naiste juures, arvates, et need kiiksud on nunnud.

Anna talle nõu

Kui mehel on raske aeg, siis parim asi mida sa teha saad, on ta ära kuulata ja anda vaikselt nõu, kuid kindlasti mitte suruda peale oma vaatenurki. Lõpliku otsuse teeb ta ju siiski ise.

Näita talle füüsiliselt välja oma armastust

Suudle ja kallista teda suvalisel hetkel, haara ta käest, tee temaga väike tants... näita, et sa tahad ja armastad seda ning see ei muutu, ükskõik kui kaua te ka koos poleks olnud.

Vaata talle sügavalt silma

Silma vaatamine on väga intiimne hetk ja mõned paarikesed hakkavad koos isegi pisaraid valama suurest armastusest, kui on teineteisele pikka aega järjest silma vaadanud.

Allikas: YourTango