“Kas ma olen rase?”

Tead ju küll suhtes seda hetke, kui olete seksiga hooletud olnud ja ühel hetkel tõstatub küsimus: “Kas ma olen rase?” Ja on olemas mehed, kes seisavad naise kõrval ja ootavad rasedustesti tulemuse koos temaga ära ning poisikesed, kes põgenevad kohe, kui olukord pisutki pingelisemaks muutub. Tõenäoliselt ei jõua sa veel apteegist rasedustestigi osta, kui tema on vaateväljast kadunud. Julge mees aga läheb ja ostab selle testi ise ära.

Või kui selgub, et sa oledki rase

Eriti hästi saad mehe väärtuse teada hetkel, kui teatad talle, et sa ootadki tema last. Nii mõnigi suhe on just sel hetkel purunenud, sest mõni kutt paneb sind kohe valiku ette, et sa kas “vabaned” sellest lapsest või kasvatad teda üksinda. Või ta jookseb lihtsalt minema ja sa ei kuule temast enam kunagi. Nii mõnigi hakkab juhtunus süüdistama naist, kes ei võtnud õigel ajal beebipilli.

Aga õige mees teab, et hetkel, kui ta otsustab naisega seksida — eriti, kui ei kasutata kondoomi — võtab ta ka riski, et selle meeldiva vahekorra tagajärg võib olla planeerimatu rasedus. Ta teab, et teil mõlemal oli selles oma roll ja ta on valmis nüüd ka arutama, kuidas edasi minna. Ta ei otsusta naise eest ega kao pildilt.

Kui sa oled haige

Paljud mehed unistavad naisest, kes oleks nende kõrval alati terve, rõõmsameelne ja särav. Nad tahavad mänguasja, sest nad tahavad lõbutseda. Nad ei taha naise nimel millestki loobuda. Seega, kohe, kui oled taastumas operatsioonist või sul on vaja, et ta keedaks sulle sooja suppi ja oleks raskel ajal toeks, on ta kadunud.

Õige mees teab, et elu ongi lõbusam koos sinuga, mistõttu tahab ta aidata sul võimalikult kiiresti taas jalgele tõusta. Ta hindab seda, et oled tema jaoks samuti olemas olnud. Ta teab, et sa oled tema hoolivust ja armastust väärt.

Kui su pereliige on haige

Mõni mees võib veel sinu jaoks olemas olla, kui sa oled haige, aga mitte siis, kui keegi su lähedastest haigestub. Ta silmis ei ole see tema probleem. Ta soovitab sul minna ja olla küll oma lähedasele toeks, aga seejärel ütleb ta sulle, et sa annaksid talle lihtsalt teada, kui oled valmis taas temaga aega veetma. Aga toeks ta sulle ei ole.

Õige mees mõistab, et suhtes olemine tähendab ka seda, et pead hoolima oma partneri lähedastest.

Tunned end ebakindlalt

Me kõik oleme aeg-ajalt ebakindlad, aga loodetavasti ei tunne sa seda oma suhtes pidevalt, sest õige partner peab tekitama sinus tunde, et oled armastatud. Aga sellegipoolest tuleb ette päevi, kui tunned end halvasti ja poisikesed selliste hetkedega toime ei tule. Kui sa ütled aga mehele: “Tead, ma tunnen end täna tundlikuna ja ebakindlana. Kas sa saaksid mulle täna ekstra tähelepanu pöörata?” -, siis ta teebki seda. Ta kingib sulle mõned lisakallistused. Ta on sinu kõrval ja vaatab sinuga telekat. Ta ei tunne, et sa lämmatad teda oma armastusega.

Karjäärialane stress

Kui su tööelu muutub stressirikkamaks, ei pruugi sa olla just kõige lõbusam kaaslane. Sa oled rohkem pinges, ei taha seksida, ei naera nii palju… Ja poisikene põgeneb sel hetkel su kõrvalt ära ja palub sul helistada siis, kui su tuju taas parem on.

Mees aga näeb, et tema töö ongi sind praegu võimalusel aidata. Kui tunned, et sul on lihtsalt vaja end tühjaks rääkida ja tundideviisi oma tööst rääkida, siis ta kuulab su ära. Kui sul on vaja, et ta aitaks sul tulla lagedale mõne hea ideega, on ta selleks valmis. Ta on õnnelik siis, kui sina oled õnnelik.

Õige mees on julge ja hooliv

Õige mees teeb kaht asja, mida poisikesed ei tee: esiteks, ta paneb end sinu kingadesse ja teiseks, ta on su kõrval ja aitab sul raskest olukorrast üle saada.

Allikas: Madamenoire