Kuna pole varem kaugsuhtega kokku puutunud ning nüüd tuleb olude sunnil seda mõnda aega teha, siis uurin teilt, kuidas panna see toimima? On see üldse võimalik? Minu elukaaslane läks vahetult enne karantiini aega enda vanematele Soome külla ja nüüd peame olema üksteisest lahus tõenäoliselt nii kaua kui see viirus elutseb ja reisimine taas ohutu on.

Me mõlemad soovime väga, et suhe toimiks ja peagi oleks kõik endine, aga tunnen temast kohutavalt puudust, me pole juba nädalaid üldse näinud. Ma ei tea, kuidas sellist suhet elus hoida. Palun head nõu näiteks neilt, kes on kaugsuhtega silmitsi seisnud varem.

Lugejad, kas oskaksite sellele naisele häid nõuandeid jagada?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!