Poliitikute jutt, et oleme kõik selles jamas koos, on ilus loosung, mis päriselus eriti ei päde — mingu korraks sotsiaalmeediasse ja saagu teada, et tegelikult need meie oma inimesed seal aina sõnelevad ja purelevad. “Kehtestame otsekohe totaalse liikumispiirangu, sest need lollid ei saa muidu millestki aru!” hüüavad mu jõukamad sõbrad oma rõdudel või maakodu terrassidel veini rüübates ja loojangut nautides. Samal ajal pole paljudel parkides tunglejatel, keda nad on nii altid sõimama, isegi teist tuba, kuhu oma korteris jalutada. “Mis need mõned nädalad toas istuda pole!” pahandab ilusti kuldpruuniks päevitunud ärinaine, kes käis möödunud talve jooksul Tais, Balil ja Türgis.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!