Austraalias elaval emal sai kõrini, et mees ja lapsed muudkui käivad ja söövad palju rohkem kui tavalisest ning ta otsustas, et selline olukord jätkuda ei saa, muidu on varsti kõik toit otsas. Poodi ta aga sellisel ajal minna ei taha.

Ta printis välja reelgid ja kinnitas need sellele köögikapi uksele, kus on kõige rohkem snäkke, mis lapsi ja meest ahvatlevad. Reeglid nägid välja sellised:

1. Mitte keegi ei või niisama süüa ega snäkkida ilma minult luba küsimata! Ära jäävad igasugused suvalistel kellaaegadel snäkikapi külastamised.

2. Ära ava uut krõbina-, kommi- või krõpsupakki enne, kui eelmine on täiesti tühjaks söödud.

3. Kui sul on meeletu isu kommide või krõpsude järele, siis ma eeldan, et enne seda oled sa siiski ära söönud jogurti või puuvilja. Usu mind, ma kontrollin seda!

Allikas: Daily Mail

Lugejad, mis te arvate — kas sellised reeglid kodus kriisi ajal on õigustatud või läks see ema üle piiri?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!