1. Trepid on sinu parimad sõbrad

Unusta lift ja käi treppidest! See on imelihtne ja igapäevane moodus tugevdada reielihaseid ja kaotada iga mõne aja tagant käputäis kaloreid.

2. Sörgi!

Sörkimine on mitmeid kordi lihtsam kui jooksmine ning ühtlasi üks efektiivsemaid kardiotreeninguid. See põletab rasva, kulutab kaloreid ja on kasulik mitte ainult jalgadele, vaid tervele kehale. Et sörkimine su põlvede ja pöidadega üks-null ei teeks, investeeri korralikesse jooksujalanõudesse.

3. Sõida jalgrattaga

Jalgrattasõit on teine suurepärane treeningmoodus, mis on kasulik su jalgadele, eriti aga just reitele.

4. Kõnni kärmelt!

Unusta loivamine ja lohisemine — kõnni ühest kohast teise kiirel, reipal sammul. Kiire kõndimine põletab lisaks jalgadele rasva ka ülejäänud
kehal.

5. Kükki!

Väga efektiivne treening on kükkide tegemine, samal ajal kui hoiad käes raskuseid. Raskusteks võivad olla näiteks veepudelid, sa ei pea selleks ostma spetsiaalseid hantleid. Ära lasku täielikult kükki vaid püüa laskuda nii, et jalad oleksid 90kraadise nurga all (nagu istuksid nähtamatul toolil).

6. Vett, veel vett!

Vee joomine ei puudu vist ühestki kaalulangetamist puudutavast artiklist. See on terve ainevahetuse asendamatu kaaslane ning aitab väljutada mürke, mis aeglustavad ainevahetust ja võivad aidata kaasa tselluliidi tekkele.