Me, naised, oleme nii harjunud armastama ja oma teise poole eest hoolitsema, mistõttu unustame sageli iseennast ära. Ja sageli ei märka me seda enne, kui suhe hakkab lössi minema.

Aga on olemas mõned olulised õppetunnid, mis tasuks selgeks õppida, sest just nii võid leida tõelise armastuse ja luua tõeliselt terve suhte.

1. See, kui temaga seksid, ei tähenda, et ta sind armastab

Maailmas pole olemas ühtegi naist, kes pole vähemalt kord elu jooksul seda viga teinud. Ja peaaegu ilma igasuguste eranditeta, see nii lihtsalt ei toimi.

Mehed tahavd seksida… nii palju kui vähegi võimalik. Aga paljude meeste jaoks ei võrdu seks armastusega. Seks on lihtsalt seks.

Naiste jaoks on seks hoopis teine asi. Seksiga kaasneb emotsionaalne side — see, mida naised nii väga ihaldavad. Ja seetõttu usuvadki nad sageli, et kui nad mehega seksivad, ei anna nad talle mitte ainult seda, mida ta kõige rohkem tahab, aga nende vahel tekib ka tugev emotsionaalne side ja mees armub.

Kas see toimib? Tavaliselt mitte.

Parim põhjus kellegagi magamiseks on lihtsalt tõsiasi, et sa tahad seda teha. Sealt edasi ei ole võimalik midagi garanteerida.

2. Kui ta ei suhtle sinuga, pole ta sinust tegelikult huvitatud

Kui mitu korda oled sa istunud telefoni ääres ja oodanud, vaadanud seda telefoniekraani ja lootnud, et ta saadab sulle sõnumi? Või peale kinoseanssi lülitanud telefoni sisse ja meeleheitlikult uskunud, et sind ootab üks eriline sõnum?

Ja kui mitu korda oled olnud pettunud?

Üks asi, mida sa armastuse kohta kindlasti teadma pead, on see, et kui ta ei suhtle sinuga, pole ta sinust huvitatud. Nii lihtne see ongi. Pole mõtet endale valetada, et ta on millegi muuga väga hõivatud või tal pole levi või ta magab.

Mehed on jahtijad. See on neil veres. Ja kui nad tahavad sinuga suhelda või koos olla, annavad nad endast kõik, et see nii ka oleks. Ja kui ta ilmub radarile peale pikka pausi, siis teeb ta seda tõenäoliselt lihtsalt seetõttu, et tal on igav või ta on kiimas. Ära lase end lollitada ja liigu edasi.

3. Kui sa klammerdud, siis kaob ta igaveseks

Tõsiselt ka, kõige hullemad naised meeste silmis on need, kes klammerduvad nende külge. See võib juhtuda mitmel põhjusel: armukadedus, ebakindlus, hirm teadmatuse ees või omandihimu. Kõik need tunded esinevad põhjusega, aga kui neist saab klammerdumine, ajad sa ta lihtsalt enda juurest minema.

Oluline on mõista, kes sa suhtes oled. Jää iseendaks. Kasvata enesekindlust enne, kui kohtingutel hakkad käima või suhtesse lähed ning mõista, et on täiesti okei, kui suhe puruneb. See pole lihtne, aga see on võimalik.

4. Kui sa ennast ise ei armasta, ei tee seda ka tema

Nii paljud naised kipuvad muutuma selliseks naiseks nagu nad arvavad, et meestele meeldib. See on mõttetu! Oluline on teada, kes sa ise oled ja seda eriti juhul, kui otsid tõelist armastust.

Kui tead, kes sa oled, millesse sa usud ja millised on su väärtused, mis on sulle elus oluline ja milleta sa elada ei suuda, oled sa ka inimene, kellesse ta armub. Sa tõmbad ligi kedagi, keda sa väärid.

5. Kui sa temast lahku lähed, ei juhtu midagi hullu

Paljud meist ei taha seda uskuda. Me usume, et üksinda ei ole meil mitte mingil juhul hea olla. Maailm kuulub paaridele ja vallaline olla pole aktsepteeritav.

Aga tea, et üksinda olla on tegelikult väga lahe. See tähendab, et sa saad hommikul ärgata ja õhtul voodisse minna siis, kui Sina tahad. Sa ei pea enam kunagi vaatama ühtegi spordivõistlust, kui sa seda teha ei taha. Sa ei pea korjama kellegi teise musta pesu põrandalt üles ja viima seda mustapesukorvi. Sa võid reisida, kuhu sa soovid, siis, kui sina soovid ja nende inimestega, kellega sina soovid. Sa võid kulutada oma raha sinna, kus sa tahad. Sina vastutad oma elu eest.

Seega, kui sa oled koos kellegagi, kes ei armsata, hinda ega austa sind, su elu on täis stressi ja sa oled õnnetu, siis lahku kohe.

Me kõik teeme armastust otsides vigu. Me soovime seda nii väga, et oleme valmis tegema kõike, et seda leida. Ja paraku kipume samu vigu kordama.

Üks asi, mida sa armastuse otsimise kohta teadma pead: kunagi pole liiga hilja. Ole see, kes sa oled, tee neid asju, mida sa teha tahad, ära tee kompromisse oma enesehinnangu arvelt ja ära lase endale valetada.

Allikas: Yourtango