Kõigepealt uuris mees, kas Kimberley on kunagi kaalunud võimalust oma välimust plastilise kirurgia abil kohendada. Järgmiseks soovitas mees talle poode, kust endale enne nende järgmist kohtingut riideid osta. Ja lõpuks, kui Kimberley pakkus välja, et maksab ise oma toidu eest, korraldas tüüp täieliku skandaali ja näitas oma kontojääki, et naist paika panna.

Piinlik? Mitte veel...

Kolm kuud hiljem, kui Kimberley ei olnud sellest tüübist vahepeal midagi kuulnud, laekus tema postkasti sõnum, mis ületab igasugused mõistuse piirid.

"Tere, Kimberley. Ma tean, et meie kohtingust on mõnda aega möödas, aga ma tahtsin selgitada, miks ma sinuga ühendust võtnud ei ole.

Mulle tundus, et sa oleks võinud kohtingul palju paremii käituda. Vabandust, kui sind sellega solvan.

Kui sa mõned kilod alla võtaksid, näeksid sa suurepärane välja. Sa oled väga kahvatu. Tean, et sa ei armasta päevitada, aga kerge jume tuleks kindlasti kasuks. Kuna sul on suured tissid, peaksid oma dekolteed rohkem rõhutama. Sa peasid rohkem kandma riideid, mis su figuurile sobivad ja oma stiili pisut parandama, et mul ei oleks piinlik sinuga koos väljas käia.

Palun värvi oma juuksed normaalset värvi ja lisa mõned pikendused. Pikad juuksed on palju atraktiivsemad.

Meikimisega peaksid kõvasti tagasi tõmbama, loomulik välimus on palju kenam. Meigi end ilusaks, aga ära sellega üle pinguta.

Rääkisid, et lasid huuli täita. Näha on, et need hakkavad nüüd ära vajuma ja peaksid uuesti süstima minema. Ma tean, et sa ütlesid, et kahetsed seda, aga minu meelest teeks täidlasemad huuled sind palju seksikamaks.

Kindlasti pead enesekindlust koguma, sest enesekindlad naised on seksikad.

See, et ütlesid, et tahad asju rahulikult võtta, jätab sinust lihtsalt ülbiku mulje. Sa isegi ei suudelnud mind, mis sügavalt haavas mu ego. Kindlasti tuleb sul teistega rohkem arvestama õppida.

Salati kõrvale võtsid Cocat - kuule, selles on nii palju kaloreid, mida sul tegelikult vaja ei ole.

Kedagi ei huvita, mida sa varem läbi elanud oled ja sina vatrasid sellest terve õhtu läbi.

Ühegi mu nalja peale sa ei naernud, nii et ilmselgelt pead endale kuskilt huumorisoone leidma.

Üleüldiselt paistsid sa üpris kõrgi ja ülbena, nii et oma iseloomu kallal on sul veel palju tööd teha.

Pakkudes, et maksad ise, panid sa mu väga piinlikkusse olukorda. Kas sa tõesti arvasid, et mul ei ole piisavalt raha, kuigi ma näitasin sulle oma kontojääki?

Sa ei teinud terve õhtu jooksul mulle ühtegi komplimenti.

Kui sa need nõuanded arvesse võtad, siis võin kaaluda järgmist kohtingut sinuga. Sul on kuu aega aega ja anna endast siis märku, kui oled end korda saanud!

Kena päeva sulle, Kimberly!"

Nii et ta mitte ainult ei lugenud ette kõike, mis tema meelest valesti oli, vaid kirjutas lõpuks ka nime valesti.

Kust sellised vennad tulevad?!