Oleme just sulle, kes sa enne magamaminekut nägu ei puhasta, välja töötanud järgnevad nõuanded. Tegemist on parimate vananemisvastaste, silmaaluseid turseid siluvate ja värsket ilmet tekitavate nõuannetega maailmas.

Võitle kortsudega

Laisk kasutab kortsude vastu võitlemiseks igapäevaselt päikesekaitsefaktoriga nahakreemi, mis mõjub veelgi paremini, kui selle all kasutada antioksüdante sisaldavat seerumit. Antioksüdandid, näiteks C-vitamiin, pakuvad nahale erilist kaitset ja aitavad kortsude vastu. Need kinnituvad nahale üsna hästi, seega võid seerumit kasutada ka üle päeva.

Laisem peaks kandma kollegeeni ergutavat retinoide sisaldavat toodet näole õhtuti – päevasel ajal muudab see näo päikese suhtes tundlikuks. Kuna sa oled just õhtuti kõige unisem ja uimasem, hõõru pähklisuurune kogus retinoide sisaldavat kreemi näole enne, kui teleka ette magama jääd. Et nahatundlikkusest pääseda, kasuta algul kreemi vaid kahel õhtul nädalas ning liigu sealt edasi neljale. Kortsud muutuvad vähemnähtavaks juba kuu aja pärast.

Kõige laisem võtab iga päev sisse 500 milligrammi C-vitamiini. Keha vajab seda kollageeni tootmiseks ning sa võid seda talle anda kas nahale kandes või suu kaudu sisse võttes.