"Minu diagnoos on kopsuvähk parempoolse kopsu ülasagaras. Ka vasakpoolne kops ei ole täiesti korras. Diagnoos pandi 2016.aasta novembri alguses, siirded olid selleks ajaks alaseljas lülisambas.

Kannatasin väga tugevate seljavalude all. Kopsupilt, millelt oli kasvaja näha, tehti aprillis 2016, kuid ükski kohalik doktor sellel kasvajat ei näinud. Seega ravi algas alles kuus kuud hiljem tänu Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstidele.

Talusin keemiaravi väga raskelt, kaotasin jõu ja kaalus umbes 20 kilogrammi. Viimased kuus kuud on haigus stabiilsena püsinud. Kuid tänaseks on minu raviarsti dr Kersti Oselini info alusel kasvaja aktiviseerunud ja vajab uut ravikäiku.

Olen 49-aastane, kasvatanud suureks tubli tütre, kes hetkel õpib TTÜ magistriõppes. Minu suur ootus, usk ja lootus on näha tema kooli lõpetamist, lapselaste sündi ja kasvamist.

Soovin terveneda, et panustada ise veel pikki aastaid Eesti inimeste tervisesse. Olen ka haigena aktiivselt vähiravifondile annetusi teinud. Püsin ääretult lootusrikas fondi poolt võimaldatava ravi ja tervenemise osas. Tänan kõiki annetajaid ja fondile soovin, et teil jätkuks veel pikaks ajaks jõudu antud ülla tegevusega jätkamiseks."

TOETA JA JAGA! Andriti ravile saab igaüks õla alla panna sihtotstarbelise annetusega, märkides makse selgitusse "Andriti raviks".

Rekvisiidid leiab: www.kingitudelu.ee/annetajale