Vabandame, seoses tehniliste probleemidega ei olnud vahepeal võimalik fotosid lisada, aga meieni jõudis see info alles täna — suur tänu teavitamise eest ühele heale lugejale! Rikke tõttu pikendasime võistluse tähtaega kuni 19. juunini. Edukat osalemist!

Kolm kõige rohkem hääli saanud pildisaatjat saavad kingituseks vinged auhinnakotid — tuubil täis Rannarootsi grillitooteid. Neljanda ja viienda positsiooniga fotode autorid saavad aga kumbki kaks kasti Salvesti tublilt tomatist ketšupit.

Auhinnamängus osalemine on lihtne: lae üles foto ja osaledki mängus! Kolme enim hääli saanud foto omanikku ootab kingikott. Võitjatega võtame ühendust 16. juunil!

Pisut infot Rannarootsi uute suvetoodete kohta:

  • Hoisini sarja toodete liha on maitsestatud Hiina köögist tuntud magus-soolase ja maitseküllase Hoisini kastmega, mis sisaldab muuhulgas sojaube, seesamipastat, küüslauku ning maguskartulit. Aasias populaarset Hoisini kastet kasutatakse laialdaselt — marineerimiseks, glasuurimiseks ja ka lihtsalt dipikastmena erinevate lihatoodete juurde.
  • Rabajõhvika sari on kooslus kahest eestlastele armsast asjast — rabast pärinevatest jõhvikatest ja sealihast. Mõnus suveõhtu on sisustaud nii söögi kui ka jutu poolest — söömise ajal saab rääkida sellest, kui mitu liitrit metsaande eelmisel sügisel metsast sai toodud.
  • Grill- ja toorvorstide sarjas üllatab Rannarootsi sel hooajal kolme sibula vorstiga ja kodujuustuga grillvorstikestega.