1. Segased signaalid

Ahvatlevad sõnumid, võimalikult lühikesed seelikud ja avar dekoltee ajavad mehi hulluks ainult filmides. Tegelikkuses ei otsi keegi endale kaaslast, kes ainult peeglile ja enda välimusele tähelepanu osutab. Loomulikkus ja salapära on aina rohkem moes ja hinnatud ka meeste hulgas!

2. Rohke meik

Jah, meestele meeldivad naised, kes hoolitsevad enda eest. Kuid siiski tasub jääda hea maitse piiridesse.

3. Seksi jaoks graafiku koostamine

"Mul on tunnike pärast joogat aega!" või "Tule ruttu koju, ma pean varsti juba ära minema!" ei ole midagi muud kui tõelised ihatapjad. Miks muuta seks millekski, mida peab ette planeerima? Rohkem spontaansust!

4. Tulede kustu panemine

Meeste nägemismeel on väga arenenud, seega ei naudi nad midagi muud rohkem kui su seksika keha vaatamist. Aeg on lõpetada peituse mängimine!

5. Küüntega kriimustamine

See, mis tundub filmides ulmeliselt seksikas ja kuum, võib päriselus olla väga valus! Selle asemel, et mehe seljast verepiisad välja kratsida, tugevda oma haaret ja kasuta küünte asemel sõrmeotsi.

6. Teesklemine

Jah, orgasmini jõudmine pole naiste jaoks just kõige kergemaks ülesandeks tehtud. Kõige õudsem on aga hakata lihtsalt järsku väänlema ja karjuma. Seda ka su mehe jaoks! Pigem anna oma kaaslasele teada, mis sind tegelikult erutab.

7. Üleliigne bravuuritsemine

Sa ei tekita oma mehes just kõige suuremat mugavustunnet, kui saadad talle sõnumeid sisuga sellest, kuidas jõusaalis või arsti juures ilma aluspüksteta käisid.

8. Purju joomine

Olgugi, et alkohol võib aidata lõdvestuda, tuleb sellega siiski piiri pidada. Vaevalt leiab su mees midagi seksikat selles, kui ta sind põrandalt püsti aitama peab.

9. Hädapätaka mängimine

Jah, meestele meeldib oma kallimaid aidata. Kuid kui kogu maailma valu ikka juba nädal aega su õlul on, siis muutub see ka su mehe jaoks väsitavaks.

10. Maniakaalseks kontrollifriigiks muutumine

Magamistoas ainult käskluseid jagades ja õpetades muutud sa sama atraktiivseks kui vana ja väsinud kindral kaitseväes. Juhenda oma meest, kuid jäta talle ka avastamisrõõmu!

Allikas: Women's Day

Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.