Cosmo armuguru vastab sinu kõige julgematele suhteküsimustele!

(5)
Foto: Scanpix
aA

Armunõu Cosmo meesgurult Ky Hendersonilt

K: Olen 22aastane, mul on hea töö ja saan oma eluga hakkama. Tahan leida kutti, kellel oleksid sarnased standardid, kuid siiani pole mul edu olnud. Kas mu nõudmised on liiga suured?

V: Sa ei pea vähemaga leppima, kuid sul tuleks hakata kohtuma vanemate meestega. Teaduslikud uuringud on näidanud, et 22aastane kutt on ebaküps. Ta ei tea, mida tahab, võib-olla käib ta veel koolis ja investeerib kogu oma vähese raha videomängudesse. Selles pole iseenesest midagi imelikku — 22aastaselt ei peagi veel kõik selge olema. Kuid samuti pole kummaline, et sina soovid stabiilset suhet. Deidi kuttidega, kes on hilistes 20ndates. Võta sõbranna kaasa ja suunduge baari, kus käib mõnevõrra vanem rahvas. Kui otsid tutvusi kohtinguportaalist, saad valida vanuse järgi. Ära muretse, sa kohtad kindlasti kedagi, kes su standarditele vastab.

K: Minu kihlatu hoolitseb alati selle eest, et mu vajadused oleksid rahuldatud, ning kindlustab, et ma saaksin voodis orgasmi. Tegelikult aga soovin, et ta lihtsalt lükkaks mu pikali ja teeks minuga, mida iganes tahab. Nii on ükskord ka juhtunud — pärast seda, kui olime väljas käinud ja pisut joonud. See oli imeline! Kuidas ma saaksin seda korrata?

V: Kas see on ainus kord, mil te koos jõite? Tundub, et see töötas päris hästi. Alkoholiga või ilma, aga soovitan sul järgmine kord, kui välja lähete, panna selga äge kleit või seelik ning sosistada talle õhtu jooksul, et sa ei kanna aluspesu. Nii kasvatad tema ootusärevust, kuni see kord kodus lahvatab. Ja veel: sa võid talle lihtsalt öelda, mida sa tahad. Tee seda järgmine kord pärast seksi, kui on selge, et tal õnnestus sind rahuldada — siis on väiksem võimalus, et ta võiks solvuda. Ütle näiteks: “Sa oled alati nii hea ja hoolitsev. Aga mulle meeldib ka see, kui sa mind vahel lihtsalt pikali lükkad ja teed, mida tahad.” Kui sõnastad selle niimoodi, siis küsid lihtsalt rohkem seda, mida ta juba teeb, mitte miskit, mis on puudu.

Loe ja vaata Cosmo novembrinumbrist:
• Cosmo kaanestaar: Sofia Vergara
• 50 asja, mis mehi (ja naisi) voodis ärritavad
• Kolumn: mis toimub mehe peas enne esimest korda...
• Elu HIV-positiivsena
• 10 meigitrendi, mida pead proovima
• Napolis vintaaži jahil
• Kokteilid Cosmo stiilis

K: Minu kuti eks saatis mulle Facebookis kirja, kus ta teatas, et tuleb linna, ja küsis, kas ta võib meie juures ööbida. Me ei ole sõbrannad ja mulle tunduks kummaline, kui ta meie juures peatuks. Kas ma olen bitch, kui keeldun?

V: Sugugi mitte. Sind on pandud väga kehva olukorda — ja see on sinu kallima süü, sest ilmselgelt on ta palunud oma eksil seda otse sinu käest küsida. Usun, et ta soovis parimat ja oletas ekslikult, et see oleks viisakas viis asjaga tegelemiseks. Selgita talle, et ta oleks pidanud seda sinuga arutama, mitte sind niimoodi “tanki lükkama”. Seejärel vasta tema eksile, et see konkreetne nädalavahetus teile kahjuks ei sobi (põhjendada pole vaja). Boonuspunktide saamiseks võid aga lisada, et sellegipoolest oleks sul hea meel teda millalgi näha.

K: Boikoteerime kallimaga kommertslikke pühasid, näiteks valentinipäeva, kuid nüüd ei tunnista ta enam isegi sünni- ega aastapäevi. Kuidas ma saan seda olukorda muuta?

V: Tegelikult peaksid ta lihtsalt maha jätma ja minuga kohtingule tulema. Okei-okei, nali, kuid pole lihtne leida naist, kellele valentinipäev korda ei läheks. On naeruväärne, et tüüp, kellega käid, ei tee vahet sõbrapäeval ja tähendusrikastel
tähtpäevadel. Ilmselgelt ei ole ta piisavalt tundlik, et sinu leebeid vihjeid mõista, seega pead temaga olema otsekohene. Ütle: “Valentinipäev ei lähe mulle korda, kuid sünnipäevad ja aastapäevad on minu jaoks olulised ja ma tahan, et me neid tähistaks.” Ma kahtlen, et tal sellega mingit probleemi tekib, aga kui on, siis kaalu minu esimest pakkumist…

K: Tavaliselt armastan ma oma kuti stiili, kuid viimasel ajal on tal tekkinud imelik neoonroheliste T-särkide hullus. Kas teen talle väga haiget, kui ütlen, et tema särgid tekitavad mul peavalu?

V: Pane nüüd tähele! Ma kasutan oma selgeltnägija võimeid: sinu kutt fännab golfi. Oletan seda, kuna paljud professionaalsed golfimängijad kannavad väga kirgast riietust. Nad saavad seda teha, kuna on rikkad ja kuulsad sportlased. Sinu kutt ei kanna neid riideid seetõttu, et see väljendaks tema tõelist olemust. Ta fännab neid, kuna nägi midagi taolist telekast. Seega, sa ei tee talle seda öeldes haiget. Ütle, et sulle meeldivad tema riideid, välja arvatud peovilede värvi särgid, ning küsi, kas ta saaks need jätta golfitreeningute jaoks.

K: Magasin kutiga, kellega olen viimasel ajal kohtunud, ja ta ütles mulle: “Ma ei taha, et sa seda kellegi teisega teeksid.” Kas ta soovib, et mul poleks teisi suhteid? Või ma ei peaks sellesse väitesse tõsiselt suhtuma?

V: Sa peaksid seda kindlasti tõsiselt võtma — on täiesti selge, et ta eelistab, et magaksid ainult temaga. Aga asi on selles, et ta ei öelnud: “Ka mina ei taha seda teha kellegi teisega.” Ehk see ei tähenda, et tema kavatseb ainult sinuga magada. Kuid see olukord on kergesti lahendatav. Esiteks, proovi aru saada, mida sa ise tahad. Kui sulle sobib temaga selline suhe, on kõik hästi. Kui aga igatsed rohkemat, ütle talle: “Mul on sinuga väga tore, kuid ma tahan, et me suhe oleks midagi enamat. Mis sa sellest arvad?” Kui talle see mõte meeldib, on okei. Kui ei, siis lõpeta see suhe ära enne, kui haiget saad. 

Nüüd Cosmo supersoodsa hinnaga! Vaata SIIA.

Allikas: Ajakiri Cosmopolitan
Ajakirjandus sõltub väga palju tellijatest! Telli Delfi Kogupakett 11 Eesti tippväljaandega. Vaata siit!
Viimased uudised

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett, reklaamivaba pakett või lisa erandi.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.