Mõne kuu pärast sai mehel kirg otsa, aga ta väitis,  et hoolib minust väga. Otsustasime edasi koos olla, hakkasime ka koos elama. Lõpuks pöördusid asjad selliselt, et mees käis ja käib siiani igal nädalavahetusel sõpradega peol ja see rutiin on tal kuulduste järgi olnud juba ligi 10 aastat. Mind enam kuhugi võtta ei tahetud. Kui viisakalt ütlesin, et mulle teeb selline käitumine haiget, karjuti mu peale ja süüdistati, et ma ise olen selles süüdi. Kui tema aga mulle midagi kehvasti oma algatusel ütleb, siis olgu ma parem vait ja kannatagu ära.

Tunnen, et jooksen ja jooksen peaga vastu seina, mees ei mõista, et suhelda võib ka ilusasti. Otsustasime lahku minna,õigemini tema jättis mu maha,sest ei armasta mind.. ometi veedab minuga siiani, ligi pool aastat lahkuminekust möödas, aega ning näitab end täitsa toredast küljest. Aga kui kuhugi minna tarvis, plahvatab, et tal minust ükskõik ja minuga ei viitsi ta kuhugi minna. Olen mõelnud, et kas see inimene ei oska elada või ei näe, mis elus on ilusat peale pimedate ööklubide?

Tegemist on väga truu noormehega tegelikult, naiste sebimise osas tagasihoidlik, pidin isegi algul ise ohjad haarama...Mõistan, et pole minu asi teda muuta, vaid pigem kõik pikalt saata.. aga ta oskab minuga niimoodi manipuleerida, et seda on väga raske teha. Palun aidake, kuidas olete teie vabanenud inimesest, kes teiega manipuleerib? Asi mõjub mulle väga raskelt, hoolitsen enda eest iga jumala päev, olen sale ja panen kenasti riidesse ning mehest veel seitse aastat noorem, aga ikka jätab ta minusse tunde, et ma pole piisavalt hea. Sõbrannad ei tule oma käitumise ja harituse tasemelt mulle ligidalegi, miks siis nii? Miks ta õigustab midagi, mis talle tegelikult vastumeelne on? Aga mina, kellel on omadused, mida ta väidetavalt naises hindab, olen ikka kehv?

Head lugejad, jagage kogemusi, kuidas olete sellisest inimesest oma elus vabanenud?

Loe lisaks:

Psühholoogilise vägivalla 15 hoiatusmärki

Ma armastasin manipulaatorit