Minu suurim iluaps: pimedas pole ju vahet, mis puuder mul peal on?

(7) Kirjuta meile oma iluapsudest ja võida auhind Avonilt!
Scanpix
aA

Minu suurim iluaps juhtus ühel päeval kui otsustasin kinno minna. Kuna läksin üksi ja oli kiire ei jõudnud peale jumestuskreemi rohkem midagi peale panna. Kinos jooksis parajasti üks draama, mis oli nii liigutav, et võttis mul pisarad voolama.

Sõin samal ajal Dumle komme, muudkui nutsin ja hõõrusin silmi. Enne filmi lõppu mõtlesin, et ei saa nutetud näo ja punaste silmadega pärast koju minna. Teadsin, et mul peaks kotis olema puuder, mis teeks asja paremaks. Minu koti sisu oli põhjatu, kuid pärast mõningast otsimist leidsin puudri ning asusin pimedas, filmi valguses kähku puudrit peale panema. Puuder peal ja film just lõppenud, pandi saalis tuled põlema. Äkitselt olid kõigi silmapaarid minu poole suunatud ja nende suud kõrvuni. Mõtlesin,et mis nüüd lahti!? Puuder ju minu nahatooni ja seda pimedas peale kanda pole ka mingi probleem. Jõudsin siis kõigi naeru ja sosina saatel kähku tualetti. Peeglist vaatas vastu sädeleva roosalaigulise näo ja mustade laialihõõrutud silmadega tüdruk. Tuli välja, et Dumle kommipaberid olid värvi andnud ning silmi hõõrudes said minu silmad kenasti kõik süsimustaks. Loomulikult polnud mul näos ka mingi puuder, vaid kätte oli juhtunud hoopis sära andev roosa põsepuna. Nii häbi pole mul elusees olnud, kui oli tol õhtul. Istusin tükk aega tualetis, pesin kätepesuseebiga näo puhtaks ja vaatasin, et tulema saan.

Loe veel: AUHINNAMÄNG: Kirjuta meile oma suurimatest iluapsudest ja võida auhind Avonilt!

Allikas: Naistekas
Ajakirjandus sõltub väga palju tellijatest! Telli Delfi Kogupakett 11 Eesti tippväljaandega. Vaata siit!
Viimased uudised

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett, reklaamivaba pakett või lisa erandi.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.