Su naturaalsus

 „Ma armastan seda, milline ta on hommikul ärgates. Värske, puhas, naturaalne. Vahel kuhjab ta silmadele ja põskedele kihi meiki. Ta näeb küll endiselt hea välja, kuid pole siis päris tema ise.” (Keith, 36)

 „Mind tõmbaski oma tüdruku juurde see, et ta ei kandnud meiki. Ta ei näinud välja nagu ta püüaks endale kõigi tähelepanu tõmmata. See oli tõeliselt lahe.” (Chris, 23)

„Ta pole kunagi kaunim, kui duši alt tulles. Ta on täiesti naturaalne, puhas ja rätikusse mähitud — ma armastan seda! Õigupoolest laskusin ma ka ühele põlvele siis, kui ta nõnda oli.” (Daniel, 30)

„Ma vihkan huuleläiget. Mu tüdruk soovib mind alati suudelda, kui tal see peal on, kuid see on nii kleepuv! Miks teile, naised, selline asi meeldib?” (Taylor, 21)

Sinu kõhuke

„Ma armastan tema kõhtu,” ütleb 30a Derek oma naise kohta. „See on liiga ümar,” protestib naine. Mees jääb arvamuse juurde, et see on ideaalne. „Tal on pehme ja naiselik keha, mis sobib minu omaga justkui valatult.”

„Mu naine on pehme ja ma armastan tema kurve.” (William, 40)

„Tema kehal on kõik hea õigesti jaotunud. On põhjus, miks neid kutsutakse armusangadeks.” (Jermaine, 35)

„Ta on vanusega vaid paremaks muutunud. Kummalgi meist pole enam neid kehasid, mis varem, kuid ma armastan iga kortsu ja venitusarmi. Need on tunnistus elust, mida oleme jaganud. Ma ei armunud temasse, sest ta nägi välja nagu Ava Gardner (ehkki nägi); ma armusin temasse, sest ta oli maailma armsaim tüdruk ja see pole enam kui 50 aastat kestnud abielu jooksul muutunud.” (Henry, 81)

Sinu veidrused

 „Ta laulab noodist täiesti mööda. See on kohutavalt armas. Kui ta duši all laulab on see ilus, kohutav sümfoonia, mis mind alati naeratama paneb.” (Ivan, 38)

„Mu tüdruk keerutab oma juukseid sõrmede vahel ning ma pidasin seda kunagi meeletult tüütuks. Aja jooksul, mis me koos oleme veetnud, olen aru saanud, et ta teeb seda vaid siis, kui on sügavalt millegi üle mõttes. Nüüd on see tõeliselt armas.” (Colin, 21)

„Mu tüdrukul ja minul on täiesti erinev muusikamaitse. Ehkki käin pop-kontsertitel ainult selleks, et toetav olla, meeldib mulle see, kuidas erinevad huvid avavad meid uutele asjadele, millest me muidu midagi ei teaks.” (Sam, 22)

Kui sa fööni kõrvale heidad

„Mu elukaaslane keeldub kodust lahkumast enne, kui ta juuksed pole pulksirged. See on jabur! Ta veedab igapäev tunde oma juukseid sirgendades. Mulle meeldiks, kui ta jätaks need lokiliseks, kasvõi mõnel päeval nädalas.” (Steve, 23)

„Mu naine kulutas aastate jooksul tohutuid summasid pikendustele, keemilistele lokkidele ja värvimistele. Pole asju, mida ta poleks proovinud. Alles lõpuks jõudis ta järeldusele, et teda on tegelikult õnnistatud loomulikult kaunite juustega — miski, mida mina olen alati teadnud.” (Clement, 45)

Sinu ripsmed

„Ma armastan ta silmi. Mõnikord ta vaatab mind läbi ripsmete ja see ajab mind hetkega pöördesse.” (Trevor, 46)

„Tema ripsmed on nii pikad ja tihedad,” räägib 24a Derek, teadmata, et ta tüdruk kandis tol hetkel kunstripsmeid. „Silmad on tema parim osa ja just ripsmed koondavad kogu mu tähelepanu alati ta silmadele.”

„Mu tüdruku ripsmed on hullud! Ma märkasin neid juba siis, kui me esimest korda kohtusime. Ja ta teab, kuidas neid kasutada. Ta lihtsalt vaatab mulle otsa ja ma olen valmis talle andma kõik, mida ta soovib.” (Seth, 26)

Sinu jalad

 „Need on nii siledad. Mulle meeldib neid silitada. Kui ta kannab kontsi… Ta jalad on lihtsalt vapustavad!” (James, 26)

„Olen ise ka jalainimene. Ma ei suuda oma naisele vastu panna, kui ta jala üle põlve paneb. Ta teab seda ise ka.” (David, 43)

„Miks mulle meeldivad naiste jalad? Ma pole kindel, kas oskan täpselt öelda… Need on elegantsed. Ja siledad! Naistel on alati nii siledad jalad.” (Nate, 32)

Sinu isiklik stiil

 „Mu naisel on stiil, mis on täiesti ta enda oma. Ta on alati olnud vaba hing ja ma armastan seda, et ta kannab hulle mütse ja näiteks kleite pükste peal.” (Dennis, 51)

„Mis puutub stiili, siis olen ma alati üsna tagasihoidlik olnud. Seetõttu on tõeline muutus olla koos kellegagi, kes riietub silmapaistvamalt, rääkides või mu naise viimasest sünnipäevariietusest: must litritega ja palja seljaosaga kleit, sulgedega juuksekaunistus ja erkroosad krokodillinahast saapad. Aga  ma armastan seda! Mu naise riided peegeldavad tema iseloomu ning ta näeb alati imehea välja.” (Mike, 44)

„Mulle meeldib, kuidas mu naine kannab välja punase turris poisipea. Ta teab, mis talle sobib ja see meeldib mulle. Ausalt öeldes ei olegi vahet, mida või kuidas ta kannab, minu silmis on ta alati seksikas.” (Patrick, 33)

Sinu lõhn

„Ma ei tea, kuidas ta seda teeb, aga ta lõhnab alati imeliselt. Isegi kui ta lihtsalt duši alt tuleb.” (Brent, 29)

„Mulle meeldib tema lõhna sisse hingata. Ta lõhnab imehästi, seksikalt ja mõnusalt.” (Damien, 35)

„Ma armastan oma tüdruku parfüümi. Kõik, mis talle kuulub, lõhnab selle järgi. Kui ma ärkan ja ta on juba läinud, tunnen ma tema lõhna ta padjal.” (Mike, 30)

„Mu tüdruk kannab imelist parfüümi. See mõjub mulle nagu afrodisiaakum. Suudan mõelda vaid temast kandmas ei midagi muud peale selle parfüümi. (Tyler, 26)

Sinu otsekohesus

 „Eduka suhte saladus on see, kui naine läheneb igale situatsioonile otsekoheselt. Ma ei saa enam mingeid kaudseid vihjeid. Meie suhe muutus mitmeid kordi paremaks, kui mu naine lõpetas asjadele vihjamise ning hakkas neid selle asemel otse välja ütlema.” (Dean, 45)

„Mu naine võib olla üpris kamandav. Aga see võib ka hea olla — nii ma vähemalt tean, mida ta tahab.” (Peter, 67)

„Ma ei oska mõtteid lugeda! Kui aus olla, siis ma ei teadnud peaaegu kunagi, mis põhjusel kallim mu peale pahane või solvunud oli. Alles siis, kui me sellest lõpuks pikemalt rääkisime, sai ta aru, et peab olema otsekohesem.” (Mike, 25)

„Mu ainus murekoht mu uue tüdruku juures on see, et ta võiks julgemini öelda, mida ta tahab… seksuaalses mõttes siis. Ta on häbelik ja võib-olla pisut ebakindel, mis pole ju läbinisti halb, kuid ma pole iial kindel, kas ma teen seda, mida ta tahab, et ma teeksin. (Adam, 34)

„Miski pole erutavam, kui naine, kes ütleb, mida ta voodis tahab.” (Xavier, 36)

Loo moraal: voodis või mitte, andke alati oma mehele mõista, mida te soovite. Kuidas ta siis veel teadma peaks?

Sinu töö

„Mulle meeldib, kuidas mu abikaasa pikaajaline kirg oma eriala vastu tõi talle töö, kus ta sai teisi aidata ja julgustada.” (Al, 72)

„See kõlab võib-olla imelikult, kuid mu naine on seksikaim, kui ta paneb enne tähtsat koosolekut selga oma power-kostüümi. Ma ei tea, võib-olla kuna see peegeldab tema tarkust ja võimekust ning seda, kui kirglik ta on oma karjääri suhtes, kuid see kostüüm töötab minu jaoks paremini, kui mis tahes teine seksikas rõivaese.” (Garrison, 42)

„Mu naine töötab algkoolis. Mulle meeldib teda lastega tegelemas näha. See on uskumatu, kui hästi lapsed temasse suhtuvad. Kui ma näen, kui rahul ja õnnelik ta ise oma tööd tehes on, on mul ainult hea meel, et abiellusin nii ilu, kui mõistusega.” (Samuel, 49)

Allikas: realbeauty.com