1. Nad eeldavad, et mehed loevad nende mõtteid

Mehed ei ole mõtetelugejad ja igal naisel on erinevad vajadused. Anna neist vajadustest ka oma partnerile teada, et ta oskaks sind kõige paremini rahuldada. Ole spetsiifiline ja konkreetne ning juhata teed! Tagasihoidlikud aga samal ajal selged juhised on alati teretulnud. Sinu mees tahab, et sul hea oleks, aga ta peab ka teadma, kuidas seda teha.

2. Oled passiivne partner

See peegeldub mitmel viisil. Mehed ei taha alati seksi ajal juhirollis olla ja sa pead olema võimeline ka ise initsiatiivi üles näitama, sest ka meestele meeldib, kui sa neid võrgutad. Ole valmis proovima uusi asju, sest keegi ei taha ju süüa igal õhtul sama toitu. Õpi end ka oma mugavustsoonist väljas pool hästi tundma.

3. Naised eeldavad, et mehed on kohe valmis seksima

Erinevalt laialt levinud arvamusest ei ole mehed võimelised ühe nupuvajutusega seksima. Ka neil on õigus olla väsinud, stressis, tujust ära ja huvitatud kõigest kaisus olemisest. Austa seda, et isegi kui sina tahaksid parasjagu seksida, ei tähenda see, et tema seda ka kohe tahtma peab. Kui sa aga oled valmis temas seksiisu äratama, tea, et eelmäng ja võrgutamiskunst töötavad tema peal täpselt sama hästi nagu sinulgi. Sellegipoolest, tea millal alla anda ja lasta tal lihtsalt olla.

4. Nad räägivad seksi ajal ja pärast seksi

Me ei pea hetkel silmas räpast juttu, mis seksiga kaasas käib, aga olgem ausad, naised teavad väga hästi, millal millestki rääkida ja millal neil on olemas meeste täielik tähelepanu. Nii uskumatult, kui see ka kõlab, kasutavad ootamatult paljud naised just seksimist ära selleks, et rääkida läbi oma vajadused, mured, ajakava ja probleemid.

Unusta igasugune argine jutt seksi ajal. See on aeg, millal peaksid oma partneriga hoopis teisel tasemel ühenduse looma. Naudi seda ja lase ka oma kallimal seksi nautida. Sama kehtib ka seksijärgsele ajale, mil mehed eelistavad lõõgastuda (nende kehad on lihtsalt nii loodud). Ära võta seda isiklikult, kui su mees tahab sinuga rääkimise asemel pigem unne vajuda.

5. Nad ei hoolitse oma hügieeni eest

Hoia silm peal oma üleüldisel tervisel ja hügieenil. Kui tead, et ees ootab kuum kohting, käi duši all, raseeri end ja kreemita nahk oma lemmiku kehakreemiga siidiselt pehmeks. Hoia eemal igasugused haigused ja hoolitse oma tervise eest. Loomulikult kehtivad samad nõudmised ka meestele.

Loe ka põhjuseid, miks inimesed kaotavad seksi vastu huvi.

Allikas: YourTango